Tam Havanızdasınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Havanızdasınız

Yaşasın forumlarda yuvarlanmak!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Opel Türkiye Kupası

2 posters
YazarMesaj
Snm*33
Terör
Terör
Snm*33

Opel Türkiye Kupası Empty
MesajKonu: Opel Türkiye Kupası   Opel Türkiye Kupası Icon_minitime07.02.08 0:03

Maçlar cuma günü oynanıcakmışş.. sky turk 3 maçı da arka arkaya veriyo.. Ama beni en çok ilgilendiren maç saat 20.00'de başlicak olan Efes Pilsen-Beşiktaş Cola Turka maçı Laughing Very Happy Hem beşiktaş da efes de çok iyi takımlar.Tahminimce çok leziz bi maç olucak izleyin derim ben Very Happy Very Happy
Snm*33
Terör
Terör
Snm*33

MesajKonu: Geri: Opel Türkiye Kupası   Opel Türkiye Kupası Icon_minitime09.02.08 11:50

evet maçlar dün oynandı yarı finalistler belli oldu. diğer maçları ben izlemedim. ama açıkçası saat 20.00 deki beşiktaş cola turka-efes pilsen maçı tam da tahmin ettiğim gibi çok leziz, çok çekişmeli,çok heyecanlı bir maç oldu gerçekten de. Smile gerginliğin de üst seviyede olduğu bir maçtı.. Hakemlere yoğun tepki vardı. Beşiktaş CoLa turka nın koçu engin ataman la maçın sonunda yapılmaya çalışılan röpörtajda engin ataman sinirli ve de iğneleyici bir yorum yapıp ortamı terketti. özellikle Beşiktaş Cola Turka dan Kaya Peker'in son periyotta centilmenlik dışı faul çalınmaması nedeniyle hakemi nerdeyse öldürücek kadar sinirlenip.. maç bittikten sonra bile hakemin üstüne gitmesi çok ilginç oldu doğrusu.. Kaya kadar efendi , sakin bi oyuncuya ben şahsen yakıştırmadım.. Biraz fazla coştuğunu düşünüyorum.. Ama o anki gerginlikle kim ne yapar o da bilinmez tabi. Maçın sonunda da bi ara biri David Blatt'a bişi dedi o da sinirlendi böle bi el kol mol slladı. Neyse sonuç olarak bu zorlu mücadeleden Efes Pilsen galip olarak ayrıldı ve adını yarı finale yazdırdı. Bugün de yarı final maçları oynanıcak. Maçlar gene skyturk'ten canlı olarak yayınlanıcak. Herkese iyi seyirler :Smile
Yaqmur
Terör
Terör
Yaqmur

MesajKonu: Geri: Opel Türkiye Kupası   Opel Türkiye Kupası Icon_minitime09.02.08 23:27

üzücü haber bomba gibi düştü Smile efes yenildi Smile yajıkk Very Happy
http://yaqmur.deviantart.com
Snm*33
Terör
Terör
Snm*33

MesajKonu: Geri: Opel Türkiye Kupası   Opel Türkiye Kupası Icon_minitime11.02.08 0:12

evet efes finale çıkamadı. kahroldum.. her neyse opel kupasını bugün türk telekom hacıladı. oyak renault nun ağzı burnu daıldı..işin özeti bu. ankara 36 yıl sonra kupayla buluştu.

Opel Türkiye Kupası
1 sayfadaki 1 sayfası