Tam Havanızdasınız
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tam Havanızdasınız

Yaşasın forumlarda yuvarlanmak!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?

4 posters
YazarMesaj
Snm*33
Terör
Terör
Snm*33

12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Empty
MesajKonu: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime05.02.08 15:09

12 dev adam'dan en sevdiğiniz oyuncu kim ?
Ben en çok Ender Arslan'ı severim mesela Smile Çok iyi bir basketbolcu olduğunu düşünüyorum Smile Özellikle 2006 Dünya Şampiyonası'ndaki Litvanya maçının son saniyelerinde
attığı 3 sayılık atışla tarihe geçmiştir kendileri Smile Sonra başka başka? Geçen sene 3 takım değiştirerek adeta Avrupa turu yapmıştır. Sezonu Union Olimpija ile açıp daha sonra Kaya Peker ve Serkan Erdoğan'ın da kadrosunda bulunduğu Avrupa'nın en iyi takımlarından biri olan Tau Ceramica'ya transfer olmuştur. Daha sonra sezonu yunan takımı olan Panionios'ta kapatmıştır.Yunanistan'da oynarken Haftanın MVP'si seçilmiştir.Bu sene tekrar yuvasına Efes Pilsen'e dönmüştür.Evlidir.Çok komik biriymiş..Basketbolu bıraksa şovmen olabilirmiş. Smile Kolunda eşinin adı (Buket) yazmaktadır.Ayrıca kolunda, gördüğüm kadarıyla evlilik yıldönümünün dövmesi de bulunmaktadır.Her maçını izlerim hiç kaçırmam..Sizlere kısaca Ender Arslan hakkında bildiklerimi anlattım. Smile siz de sevdiğiniz oyuncuyu bizlerle paylaşın tanıtın.. Basketball Very Happy
pink.martini
Alışmaya Çalışanlardan
Alışmaya Çalışanlardan

MesajKonu: Geri: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime05.02.08 18:56

çok aydınlatıcı bir yazı olmuş sinemcim, sağol..

Bende en çok Cenk Akyol'u seviyorum.. Adam çok yakışıklı lol!
Snm*33
Terör
Terör
Snm*33

MesajKonu: Geri: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime05.02.08 19:00

12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Uorotomatika0011btz9
GİZEM
Alışmaya Çalışanlardan
Alışmaya Çalışanlardan
GİZEM

MesajKonu: Geri: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime06.02.08 12:08

bende mehmet okur u seviorum gerçi bnce hepsi gayet iyi yaşasın 12 dev adam Very Happy Cool
Yaqmur
Terör
Terör
Yaqmur

MesajKonu: Geri: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime10.02.08 23:54

Cenk resmi istiorm Very Happy ilgilenenlere duyrulur :p
http://yaqmur.deviantart.com
Snm*33
Terör
Terör
Snm*33

MesajKonu: Geri: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime10.02.08 23:57

bir kaç adet cenk

12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Gfergegdgbvedzg7qv8

12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? 7be5bdfa67ca63474193f56982c7bf266a7dlargevdo5

12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Cnkci5yx4
Yaqmur
Terör
Terör
Yaqmur

MesajKonu: Geri: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime10.02.08 23:59

ayyy yok artık Very Happy ben şahsen orangutan potansiyeli gördüm kendisinde tongue
http://yaqmur.deviantart.com
Snm*33
Terör
Terör
Snm*33

MesajKonu: Geri: 12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?   12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz? Icon_minitime11.02.08 0:04

ben de beğenmiyorum.. ama bütün kızlar hasta oluyo kendisine. yok ama şimdi şöle bişi de var.. normalde hani harbi daha iyi Very Happy:D hani gördüm biliyorum.. Very Happy hoş çocuk .. ama tarzım diil allah sahibine bağışlasın beni ilgilendirmez Very Happy

12 Dev Adam'dan en çok kimi seviyorsunuz?
1 sayfadaki 1 sayfası